Endermologia to mechaniczny masaż ciała głowicą wyposażoną w rolki z podciśnieniem. Zabieg ten wykonywany jest w specjalnym kostiumie. Na skutek poruszania się głowic po skórze powstaje fałda skórna, zwijana i rozwijana przez rolki, poruszające się w różnych kierunkach z różnymi prędkościami. Zabieg ten ma wiele zalet. Należą do nich między innymi: wygładzanie skóry, działanie antycellulitowe oraz wyszczuplające. Przy pomocy tej metody można modelować te partie ciała, które ciężko jest wyćwiczyć. Endermologia pomaga nam zniwelować ślady po bliznach, rozluźnia napięte mięśnie, ponadto stymuluje unaczynnienie oraz poprawia krążenie krwi. Zabieg ten jest również stosowany wtedy, gdy chcemy się pozbyć toksyn z naszego organizmu.

Efekty są widoczne po 6-8 zabiegach. Zabiegi endermologii wykonywane są w seriach. Aby uzyskać satysfakcjonujący rezultat zaleca się wykonanie serii od 10 do 20 zabiegów 2 razy w tygodniu. Sam zabieg trwa ok 50 minut. Zabieg ten jest jednak dość kosztowny, jego cena to ok 170 zł.

 • Moda i uroda to coś co kobiety interesuje najbardziej. Obecna pora roku, czyli lato to idealny czas na zakupy i wspaniały wygląd. W tym czasie drogie panie starają się wyglądać najładniej. Jak pokazują dane statystyczne kobiety jak i młode dziewczyny wiosną i latem robią najwięcej zakupów w branży kosmetycznej i odzieżowej. Trwające wyprzedaże powodują, że najchętniej kupowana jest tania odzież damska. Jednak wśród ubrań przeważają tanie sukienki, muszą być to bez wątpienia modne sukienki.

  Więcej…
 • Ostatnimi czasy przy urządzaniu wnętrza kreatorzy mody związanej z wystrojem wnętrz, kierują się tym, aby było ono niezbyt skomplikowane. Puste, czyste wnętrza są tym, co jest praktyczne i modne. Dlatego też białe ściany i surowy wystrój są często spotykanymi w gazetach związanych z wystrojem wnętrz, czy trendami, jakie dyktowane są w tej dziedzinie.

  Więcej…
 • Kobieta w dzisiejszym świecie musi być kobietą zadbaną. Aby osiągnąć taki efekt musi stosować wiele metod: zdrowa dieta, ćwiczenia, zabiegi upiększające, wizyty w gabinetach kosmetycznych.

  Więcej…
 • Wśród największych fizyków w dziejach ludzkości, znaleźliby się zapewne: Galileusz, Newton oraz Einstein. Teorię Newtona znamy doskonale ze szkoły, Galileusza nieco mniej, ale zapewne każdy słyszał o jego odkryciach. Nie ma chyba człowieka, który nie słyszałby o Einsteinie, są natomiast setki ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia, czego on dokonał.

  Więcej…