Jaki kolor portfela?

1
Opublikowany 29 kwietnia 2013 przez Anna w

Jaki kolor portfela wybrać?Każdy kolor portmonetki ma swoje znaczenie,sugeruje i podpowiada innym jaka osobą jesteśmy.Kolor jest ważnym czynnikiem podczas jego wyboru dlaczego? Jest kilka ważnych czynników:

Portmonetka to nie tylko pojemnik na pieniądze ale także dodatek do naszego stroju,który powinien być spójny z naszym stylem ubierania się.Należy go odpowiednio dobrać do naszych butów jak i torebek.

Jeżeli chcemy kogoś obdarować super prezentem będzie to na pewno portfel-należy tu jednak zaobserwować jak dana osoba lubi się ubierać. Jeżeli będzie to osoba która lubi ubierać się fantazyjnie,indywidualistycznie i zawsze ma na sobie sporo dodatków to doradzamy kolorowy portfel. Jeżeli osoba lubi ubierać się modnie to musimy zaobserwować jaki kolor w modzie jest na czasie i taki właśnie oto portfel jej podarować.Lakierowane portfele natomiast – jeśli są dobre gatunkowo – dodadzą szyku i wyrafinowania świadomym siebie kobietom.

Portfel jest nośnikiem informacji o nas,ale także estetycznym dodatkiem.Kolor portfela świadczy o nas jakimi osobami jesteśmy,czy lubimy się wyróżniać,czy jesteśmy skromni i spokojni.

Kolor czarny portfela

oznacza klasycyzm i spokój,zawsze modny,jest neutralny i pasuje prawie zawsze do każdej okazji.Czarny portfel jest odpowiedni dla osób zdyscyplinowanych, niezależnych, wyrafinowanych i bezkompromisowych.

portfel_ze_skory_czerwony_galanteria_skorzana_marko_allegro

czarny portfel

Portfel w kolorze brązowym:

podkreśli takie cechy jak uczciwość, praktyczność, solidność i jest dobrym wyborem dla tych, którzy unikają przesady.

duzy_piekny_portfel_skorzany

brązowy portfel

 

Portfel w kolorze czerwonym

to portfel ludzi odważnych, energetycznych, emocjonalnych, silnych i lubiących rywalizację. Czerwony dodatek pomoże im wyróżnić się z tłumu.Mówi się że ludzie posiadający portfel w tym kolorze utrzymują rodzinę i są w stanie zarabiać duże pieniądze.Z kolei według przesądu i feng shui pieniądze lubią kolor czerwony, więc nie „uciekają” z portfeli o takim kolorze. Wobec tego czerwona portmonetka będzie życzeniem dostatku.

damski_portfel_ze_skory

czerwony portfel

 

Portfel w kolorze fioletowym;

Taki właśnie kolor symbolizuje u ludzi  wielkoduszność, władze i dobrą intuicje.

maly_wisniowy_portfel_ze_skory

portfel damski

Portfel w kolorze zielonym

Ten kolor oczywiście symbolizuje nadzieję i optymizm.W nim lubią się trzymać pieniądze ponieważ napawa nas radością i energią.Sprawia że pozytywnie myślimy o przypływie większej ilości gotówki

zielony_portfel_skorzany

zielony portfel

Portfel w kolorze pomarańczowym:

symbolizuje dążenie do osiągnięcia celu, , dodaje optymizmu i pobudza. Kolor oznacza także uwolnienie się od wszelkich ograniczeń.  To barwa radości,a jak wiadomo pieniądze lubią trzymać się osób wesołych i optymistycznie nastawionych do życia
portfel_skorzany_marko_

Jeden komentarz


  1. avatar
     

    Zakupiłam portfel z kolekcji paesini http://www.skorzane.eu/duzy-portfel-damski-ze-skory-w-kolorze-czerwonym.html.Powiem szczerze że nie spodziewałam się takiej estetyki w jego wykonaniu:)Jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim:)))

Odpowiedz


(wymagane)