Niesamowite gadżety królujace w 2013

2
Opublikowany 2 marca 2013 przez Anna w

1) Projektro zdjęć i wideo. Sleeve projektro 3M dla IPhone 4/4s

Teraz łatwo będziemy mogli udostępniać wideo i zdjęcia praktycznie wszędzie. Musimy jedynie wysunąć Iphona w specjalnie zaprogramowany  ultra gładki projektor 3M. Gotowe możemy szybko i bez wysiłku  zacząć wyświetlać filmy z YouTube, na suficie, w kuchni salonie,łazience gdzie tylko będziemy chcieli i gdzie tylko nam się zamarzy, o dowolnej porze dnia.
Dzięki jego możliwością możemy pokazywać i oglądać zdjęcia z wakacji w niesamowitym wymiarze – teraz jest to już bardzo proste. Sądzę że projektro znajdzie nie jednego zadowolonego klienta w 2013 roku.

 

projektro_wideo_i_zdjec

 

2)ponadczasowy projekt Google-magiczne okulary

Niesamowity człowiek Sergey Brin który tak bardzo kocha internet i jest zafascynowany nowymi technologiami, człowiek który jest współzałożycielem Google,  znalazł sposób na wykorzystanie go dosłownie wszędzie i przez cały czas. Jego nowe przedsięwzięcie Google, okulary projekcyjne, to nic innego jak informacje z Internetu, takie jak prognoza pogody, wiadomości od znajomych przez jedną z soczewek okularów. Niezwykłe jest to ze posiadają one również aparat fotograficzny, który pozwala robić zdjęcia i nagrywać filmy wideo, nie zwracając na siebie uwagi. To rewolucyjny hit techniki.

 

Google_okulary_na_swiat

 

3)Co potrafi gniazdo Nest

Niesamowici projektanci  Apple wymyślili innowacyjny gadżet, który ma za zadanie  zmienić Nasze domy na lepsze.Nest działając jako termostat, posiada dwa odrębne systemy bezprzewodowej łączności wraz z pięcioma czujnikami do wykrywania i kontroli wilgotności, światła i temperatury. Nest może być sterowany bezprzewodowo za pomocą telefonu, co zwiększa jeszcze jego atrakcyjność ponieważ daje to możliwość kontroli tempertatury w różnych pomieszczeniach nawet pod nieobecność w domu.

 

nowoczesne_gniazdko_oszczednosc_energi

 

4)Miłośnicy gier Wideo będą zadowoleni

Rift Oculus-Jest to gra oparta na technologi wirtualnej rzeczywistości. Umożliwia granie w pełnym środowisku 3d, zaskoczy na pewno nie jednego gracza. Pole widzenia 110 stopni, Rift będzie nawet śledził ruch głowy gracza.

 

Rift_Oculus_wirtualna_rzeczywistosc

 

 


2 komentarze


  1. avatar
     

    Google Glass – czyli okulary z Google jak dla mnie są przerażające. Widziałam film inspirowany tym wynalazkiem i to jest na prawdę dziwne. Nie znając osoby w momencie rozmowy dowiemy się o niej wszystkiego w internecie i możemy czarować ją jak chcemy. Można będize też pewnie zainstalować aplikację, która robi rentgnena naszych ubrań 🙂 Cuda….
  2. avatar
     

    Mam nadzieję że w Europie ustawowo to zakażą nosić , nie wyobrażam sobie np. kuriera który wchodzi do ciebie do domu i nagrywa wszystko, a poza tym ma od razu wszystkie twoje dane , przerażające…

Odpowiedz


(wymagane)