Bransoletka Jawbone Up

2
Opublikowany 12 lipca 2013 przez Magdalena w
Jawbone_up_bransoletka

Nie jest to zwykła opaska, to najnowszy gadżet, o którym mówią                 już   prawie wszyscy. Jawbone Up kontroluje Twoją aktywność fizyczną przez 24 godziny na dobę. Ta inteligentna opaska zarejestruje każdy Twój ruch, nie ważne czy to będzie bieganie, jazda rowerem czy zmywanie naczyń. A zapisane wyniki wyśle na Twój telefon. Specjalna aplikacja na telefonie przygotuje dla ciebie raport z wykresami na temat Twojej aktywności i zaproponuje nad czym powinnaś jeszcze pracować. Z ciekawostek można dodać, iż posiada nawet opcję budzika, który zaczyna budzenie w najlepszej fazie, abyś obudziła się w pełni zregenerowana. W ciągu dnia natomiast jeśli zasiedzisz się zbyt długo w jednej pozycji delikatnym wibrowaniem da Ci znać, że warto się poruszać. Opaska zrobiła już furorę w USA, a teraz dociera do Europy.

 

jawbone_up_polska_niebieska Jawbone-UP_opaska

 

 

 

 

 

 

 

Czy posiada jakieś wady ?

Jeśli możemy mówić o jakiś wadach tego gadżetu to należy wspomnieć, że działa tylko i wyłącznie na iPhonie lub Nexusie.  Należy także nosić ją w nocy, co dla wielu może być zwyczajnie niewygodne.

jawbone_up_zalety_wady

Ile kosztuje i gdzie można ją kupić ?

Jawbone Up  można kupić na Apple Store Online za 549 zł. Można też zamawiać na zagranicznych serwisach, a cena oscyluje około 130 $.


2 komentarze


  1. avatar
     

    Świetna rzecz, przynajmniej zmusi do ruchu. Najgorsze jest jednak to, żę jak wysyła sygnał GPS to jestesmy cały dzień śledzone ;/

Odpowiedz


(wymagane)